SDA1+

iSeparator (izolator) akumulatorów z wbudowanym dwukanałowym woltomierzem.
Niezbędny w sytuacji gdy w instalacji elektrycznej zainstalowane są dwa akumulatory 12V. Idealny w przypadku pojazdów terenowych, dostawczych i ciężarowych. Niezastąpiony w kamperach, łodziach motorowych, żaglówkach i innych zastosowaniach gdzie jeden z akumulatorów służyć ma do rozruchu silnika spalinowego a drugi do zasilania urządzeń pomocniczych (lodówka, oświetlenie, itd).
Zapewnia ochronę akumulatora głównego przed całkowitym rozładowaniem urządzeniami dodatkowymi i nie dopuszcza do sytuacji gdy z braku prądu niemożliwy będzie rozruch.
Wbudowany mikroprocesor w inteligentny sposób zarządza łączeniem i ładowaniem akumulatorów. Jednocześnie umożliwia użytkownikowi ręczne sterowanie, dając elastyczność obsługi.

Wbudowane kolorowe diody pokazują w wyraźny sposób orientacyjny stan naładowania akumulatorów, błędy w połączeniach (przerwy lub zwarcia) oraz stan połączenia akumulatorów.
Dodatkowy cyfrowy wyświetlacz umożliwia stałą precyzyjną kontrolę napięcia na obydwu akumulatorach.

Przycisk sterujący w intuicyjny sposób umożliwia użytkownikowi wymuszenie przejścia na sterowanie ręczne jeżeli wymagają tego okoliczności.

Obudowa o minimalnych rozmiarach umożliwia montaż nie zajmujący wiele miejsca.

W zestawie:
- separator
- wzmocniony przekaźnik z końcówkami połączeniowymi
- instrukcja obsługi

Galeria zdjęć

Instrukcja obsługi dla bieżącej wersji oprogramowania