SDX2Lite

Najprostszy z nowej serii metromierzy SDX2 - Model w wersji 'Lite'.
Wbudowany pełnokolorowy wyświetlacz graficzny zamiast prostych jednokolorowych wyświetlaczy segmentowych, umożliwia czytelne i konfigurowalne prezentowanie użytkownikowi informacji.
SDX2Lite do pomiarów używa fizycznego czujnika drogi (impulsatora) pojazdu i opcjonalnie fabrycznego czujnika temperatury.
Oprócz pomiaru dystansów (odcinkowego i globalnego) umożliwia pomiar prędkości bieżącej i średniej.
Pomiar napięcia w instalacji pojazdu.
Pomiar temperatury (np. silnika) pojazdu.
Wbudowany joystick umożliwia prostą i intuicyjną obsługę metromierza. Wyprowadzone przewody dają możliwość podłączenia zewnętrznych przycisków dublujących funkcję joysticka.
Unikalną cechą metromierzy serii SDX2  jest obsługa sieci bezprzewodowej Wi-Fi, co umożliwia podłączenie kilku bezprzewodowych repeaterów w postaci smartfona/tabletu/laptopa a nawet sprzętu audio wbudowanego w niektóre samochody.
Cała obsługa metromierza (konfiguracja, kalibracja, upgrade i współpraca z repeaterami) odbywa się przez dowolną przeglądarkę www na dowolnym urządzeniu na którym mozna taką przeglądarkę uruchomić.
Dostępna jest również funkcjonalność upgrade OTA, czyli zdalnej aktualizacji software przez Internet - Twój metromierz może teraz rozwijać się i udoskonalać bez potrzeby wymiany sprzętu na nowszy model!
Pełen opis funkcjonalności dostępnej w obecnej wersji software w instrukcji obsługi.
Galeria zdjęć i screenshootów